6+1 Tasarım Atölyeleri'nde Eylül Dönemi Yeni Eğitimlerle Başlıyor

Görsel iletişim tasarımı çerçevesinde tematik atölye çalışmaları düzenleyerek alanında deneyimli profesyoneller ile alana ilgi duyan herkesi buluşturma amacı taşıyan 6+1 Tasarım Atölyeleri, yeni atölyeleriyle Eylül ayında yeniden kapılarını açıyor.

Temmuz ayında açılışı yapılan 6+1 Tasarım Atölyeleri Şehir Fotoğrafçılığı, Vektör İllüstrasyon, Yapım Aşaması Videosu, Piktogram Tasarımı, Kod ile Tasarım, Arduino'ya Giriş atölyeleri düzenleyerek katılımcıların kendi yaratıcılıklarını gösterme ve farklı disiplinlerden gelen katılımcılarla fikir alışverişi yapma imkanı bulmasını sağladı.

Eylül ayında ise Miyuki Takı Atölyesi (16 Eylül), Müzik ve Ses Tasarımı (17 Eylül), Afiş Tasarımı (23 Eylül), Mimarlar İçin Sayfa Düzeni (24 Eylül), Stop Motion (30 Eylül-1 Ekim) ve Yapım Aşaması Videosu (7 Ekim-8 Ekim) gibi görsel iletişim tasarımı çerçevesinde yeni atölyeler düzenlenecek. Atölyelerin kadrosunda ise Gülcan Adar, Fatih Sevimlikurt, Volkan Ölmez, Petek Kızılelma, Berat İlk, Dilek Altan gibi başarılı genç isimler bulunuyor.

Etiketler:

İlgili İçerikler: