7. Uluslararası Beton Tasarım Yarışması

Kazanan beş öğrencinin 4-11 Eylül 2016'da TU Berlin'de düzenlenecek masterclass'a katılacağı 7. Uluslararası Beton Tasarım Yarışması'na başvurular başladı.

2015-2016 akademik yılında "Metamorfoz" temasıyla Avrupa'nın dört ülkesinden katılımcılarını bekleyen 7. Uluslararası Beton Yarışması, betonun kullanımına yönelik yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları teşvik etmeyi amaçlıyor. Betonu "Metamorfoz" kavramı ile düşünerek yeniden keşfetmeleri beklenen mimarlık, tasarım ve mühendislik öğrencileri, malzemenin karakterinden yapısal elemanlardaki uygulamalarına kadar geniş bir alanda öneri geliştirebilecekler.

Son teslim tarihi 8 Haziran 2016 olan yarışmanın jüri üyeliğini Cem İlhan, Nurbin Paker, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Nilüfer Kozikoğlu ve Yeşim Hatırlı yapacak. Kazanan adaylar Haziran ayı içerisinde duyurulacak ve 4-11 Eylül 2016 tarihleri arasında Berlin, TU Berlin'de yürütücüleri arasında ünlü akademisyen ve eleştirmenlerin de bulunduğu uluslararası atölye çalışmasına katılmak üzere davet edilecekler.

Yarışmayla ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Etiketler:

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL

İlgili İçerikler: