"Baumit Life Challenge" Yılın Dış Cephesi Yarışması

Baumit’in hizmet verdiği 30 Avrupa ülkesi arasında iki yılda bir düzenlediği “Baumit Life Challenge” yarışması 2016 oylaması başladı. Yarışmada; müstakil yeni bina, apartman yeni bina, konut dışı yeni bina, ısı yalıtımı renovasyonu, eski eser restorasyonu ve özel ödül: Tasarımı Aydınlatan Yapı Ödülü olmak üzere 6 kategori bulunuyor.

andromeda gold, baumit
saruhan apartmanı, baumit
yıldız residence, baumit
renovasyon, baumit

www.challenge66.com adresi üzerinden 4 Mayıs’a kadar devam edecek oylama sonucunda finale kalan projeler uluslararası 12 mimardan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Sonuçlar ise 2 Haziran’da Madrid’de düzenlenecek final gecesinde açıklanacak.

Bu yıl Türkiye’den Bünyamin Derman’ın jüri olarak yer aldığı yarışmada Baumit Türkiye apartman, konut dışı yeni bina, ısı yalıtımı renovasyonu ve özel ödül kategorilerindeki projeleri ile yer alıyor.

2000 yılında başlatılan cephe yarışması 2012 yılından bu yana Life Challenge adı ile sürdürüyor. Baumit Life serisinin yaratılmasından sonra adı Baumit Life Challenge olarak değişen yarışma, dış cepheler içinde iyinin iyisini belirlemek amacıyla düzenleniyor.

Etiketler:

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL

İlgili İçerikler: