Bürosit

Bürosit, 1989 yılında Türkiye’nin en önemli sanayi şirketlerinden Ermetal bünyesinde kuruluşundan bugüne; stadyumdan ofise, kültür merkezinden kampüslere kadar her tür sosyal yaşam alanı için mobilya çözümleri üretiyor.

Son olarak Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi unvanıyla günlük 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması beklenen Bilkent Şehir Hastanesi, Bürosit konforuyla donatıldı.

3600 yatak kapasiteli projenin idari ofislerinden hekim odalarına, ameliyathanelerinden çağrı merkezine, CCTV/güvenlik odasından bankolarına kadar birçok alanda Bürosit’in şık ve işlevsel mobilya çözümleri tercih edildi. Hastane bünyesinde yer verilen kütüphane de yine Bürosit konforuna emanet edildi.

Böylesine kapsamlı projelerde tercih edilen Bürosit ürünlerinin sahip olduğu kaliteyi ve yarattığı prestij algısını daha da pekiştirmek adına firma; yeni nesil ürünlerini tasarlarken kullanıcıların içinde bulundukları ruh halini, yani modlarını anlayan özgün tasarım yaklaşımlarını benimsiyor, farklı ihtiyaçlar için en iyi ürünleri geliştirmeye çabalıyor.

www.burosit.com.tr

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL