Ege Seramik

Seramikler artık sadece mutfak ve banyolarda değil tüm mekanlarda tercih edilen bir malzeme haline geldi. Ege Seramik geniş renk yelpazesinin yanı sıra ebat ve desen çeşitliliği ile küçükten büyüğe tüm iç ve dış mekanlara uygun çözümler sunuyor.

Son dönmede büyük ve küçük ebatlı ürünlerin bir arada kullanılması ve çok küçük ebatlı seramik kullanımı yükselen trendlerden. Bunun yanında ürünlerin kullanıcının istekleri doğrultusunda kişiselleştirilebilmesini sağlayan waterjet kesimli seramik mozaikler ise yeni favoriler arasında.

Ege Seramik’in mozaik kesim modellerinden biri seçilerek beğenilen ürüne uygulanması mümkün. Seçilen seriye istenen kesim eklenebildiği gibi farklı seriler ile benzeri olmayan eşleşmeler yaratılabiliyor.

Farklı zevklere hitap eden geniş portföyünü 10 ayrı konsepte ayıran ve 50’den fazla ülkede hizmet veren Ege Seramik ayrıca, kullanıcısına seçtiği ürünü kişiselleştirme fırsatı tanıyarak trendleri belirlemeye devam ediyor.

2009 yılında Digital Tile markası ile Türk seramik sektörüne dijital baskı teknolojisini kazandıran, doğa kadar gerçekçi desenleri, canlı renkleri ve derin rölyefli yüzey dokuları ile Ege Seramik, yıllardır tüm mekanalarda şıklığın anahtarı.

www.egeseramik.com

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL