Gizlenebilir Ses Sistemleri

Amina hoparlörleri, yüksek kaliteli ve yangına dayanıklı bir panel yardımıyla ahşap ve alçıpan duvarlara sorunsuz entegre edilerek gizlenebilme özelliğinin yanı sıra süper ince, güçlü, hafif ve hızlı kurulum özelliğine sahip.

Yenilikçi Edge Serisi, daha önce görülmemiş yüksek performanslı, cam dolgulu bir çekirdek ile sert ama hafif yan panellerin çok iyi optimize edildiği yeni bir panel malzemesi sunuyor. Daha önce başka bir ödül almış olan Evolution serisinin tasarımına sahip Edge 7, sıva üstü tasarımı için geliştirilmiş OptiDamping, OptiDrive ve Reduced-Resonance Excimer teknolojisini bir araya getiriyor. Ayrıca hoparlörün kurulumunda, alçıpan duvar ve tavanlara sorunsuz entegre olmasını sağlayan, kurulumu kolay, hafif, yüksek kaliteli, yangına dayanıklı bir panel malzemesi kullanılıyor. Tüm bu özellikleri ve artırılmış güç kullanımı ile daha temiz, akıcı ve geniş frekans aralığı sunan Edge 7, düşük frekanslı başka bir hoparlörden duyulmamış şekilde dinamik ve çekici bir deneyim yaşatıyor.

Görünmez ses teknolojisinde devrim yaratan Edge 7 serisi ile Amina, Smart Building Awards 2017’de “En İyi Hoparlör” ödülünün sahibi oldu. Amina ürünlerine Eramita güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL