Interface

Bugün insanların iç mekanlardan beklentileri ve mimarların bunun karşısındaki sorumluluğu giderek artıyor. Interface ise daha sağlıklı ve mutlu iç mekanlar için zemin hazırlıyor. Interface doğa dostu zemin kaplama ürünleri ile mekanın nitelikleri ve kullanıcının gündelik hareketleri arasında sıkı bir bağ kuruyor. Interface, kullanıcının ihtiyaç duyduğu sıcaklığı mekanlara taşıyor ve onları doğaya yaklaştırıyor.

Dünya’nın önde gelen karo halı ve LVT üreticisi Interface’in yeni karo halı ürünü Ice Breaker iç mekanlarda daha sıcak ortamlar yaratıyor.

Kışın en güzel desenlerinden, buz kırıklarının eşsiz çizgilerinden ilham alan koleksiyon nötr renk paletiyle yaşam alanlarında daha sakin mekanlar yaratılmasını sağlıyor. Şık tasarımının yanı sıra bütçe dostu bir zemin kaplama ürünü olmasıyla da dikkat çekiyor.

Intreface’in tıpkı diğer ürünleri gibi Ice Breaker da karbon-nötr yapısıyla iklim değişikliğine ve küresel ısınmaya karşı duruyor. Günümüz dünyası ile geleceğimizi doğrudan etkileyen küresel ısınma için önlem olarak, Interface’in karbon-nötr zemin kaplama ürünleri her bir adımda karbon ayak izini düşürmeye yardımcı oluyor. Interface sadece karbon emisyonunu engellemekle de kalmıyor aynı zamanda doğal yaşamı koruma konusunda da büyük bir sorumluluk üstleniyor.

Ice Breaker, özel tasarımı sayesinde farklı karolar ile kusursuz birleşim sağlayarak uygulamada da büyük kolaylık getiriyor. Tüm koleksiyon standart taban yapısı ile gerekli akustik performansı sağlamakla beraber, SONE taban alternatifiyle ekstra akustik ve ayak altı konforu elde edilebiliyor. Interface'in tüm ürünlerinde olduğu gibi Ice Breaker yüksek kalite standartları altında üretiliyor.

Ice Breaker, daha sakin tonları barındıran geniş renk seçenekleriyle iç mekanlarda doğal ve sıcak bir etki bırakıyor. Pastel gri ve toprak tonlarının ağırlıkta olduğu toplamda dokuz farklı renk seçeneğiyle kullanıcısıyla buluşan Ice Breaker birçok ticari alan için çeşitlilik sunuyor.

www.interface.com

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL