Kastamonu Entegre

Ağaç bazlı panel sektörünün 50 yıllık lideri Kastamonu Entegre, yerel bir üretici olarak başladığı global marka yolculuğunda, bugün dünyanın en büyük üreticilerinden biri haline geldi. Kastamonu Entegre’nin her daim trendlere yön veren birbirinden kaliteli, estetik ve kullanışlı ürünleri 100 ülkede yaşam alanlarına konfor katıyor.

Kastamonu Entegre’nin en yeni teknolojiye sahip tesislerinde ürettiği Floorpan ve Artfloor markalı laminat parkeleri, zengin renk ve desen çeşitleriyle ahşabın doğal dokusunu ve renklerini iş ve yaşam alanlarına taşıyor.

Tasarım, teknoloji ve estetiğin mükemmel uyumu ile üretilen Dorpan kapı panelleri, geniş ürün yelpazesi, zengin renk ve model çeşitliliği ile yaşam alanlarını daha modern ve şık bir görüntüye kavuştururken kalitesi ile tüketiciye uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor.

Kastamonu Entegre’nin melamin kaplı MDF ve yonga levha için tasarladığı seri Natura, ahşabın doğal dokusunun yüzeye birebir yansıtıldığı özel bir koleksiyon. Register ve emboss yüzeylerinin Merkür, Venüs, Samara, Odesa, Nepal, Aral ve Tibet olmak üzere farklı seçeneklerde hayat bulduğu koleksiyon, karmaşık ve yorucu şehir hayatının yarattığı stresten uzaklaşmak için sakin ve huzurlu yaşam alanlarına ihtiyaç duyanların tercihi olacak.

Mutfak ve banyo tezgahı dışında ofis masaları, restoranlar, kafeterya masaları ve bankolarda da tercih edilen Technotop ve Neotop markalı tezgahlar, üst yüzeyde kullanılan koruyucu tabaka ile kaplı dekoratif laminat ve alt yüzündeki özel bariyer kağıdı ile nemden korunma özelliği ile öne çıkıyor.

www.keas.com.tr

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL