Kastamonu Entegre

Laminat parke üretiminde dünyanın en büyük dört üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre’nin Floorpan ve Artfloor markaları, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beğenilerine yönelik üç yeni parke dizisi sunuyor. Türkiye’de laminat parke döşenen her üç evden birinde bulunan iki markanın 2018 yılına özel serileri Stone, Deluxe ve Elite, doğanın sade ve zarif dokusunu güçlü çizgilerle dekorasyona taşırken kalitesi, aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklılığı ile de ön plana çıkıyor.

Kullanıcılarına 30 yıl garanti süresi sunan Stone serisi, sektördeki ilk ve tek taş desenli parke olarak dikkat çekiyor. Hijyen plus özelliği ile bakteri bulundurmayan seri, ahşabın doğallığı ve taşın dokusundan ilham alıyor. Doğanın uyumunu mekanlara taşıyan bu ikili, yenilikçi karakteriyle sıradışı tasarımlara esin kaynağı oluyor. Türkiye’de ilk ve tek AC6 aşınma sınıfındaki ürün, dayanıklılığı ile de sektörde adından söz ettiriyor. Özellikle trafiği yüksek alanlar için önerilen seri, 8 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak kullanıma sunuluyor.

Deluxe serisi, 8 mm kalınlığı ile kullanıcılara 15 yıl garanti sunuyor. Sahip olduğu renk ve doku çeşitliliğiyle seçici davrananlara yönelik kombinasyonlar yaratan seri, şıklık ve estetiği modern çizgilerle buluşturuyor. Fazla kullanıma ve zorlanmaya dayanıklı Deluxe serisi AC4 aşınma seviyesine sahip.

Her mekanda değişimin öncüsü olan Elite serisi, 12 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak sunuluyor. AC4 aşınma seviyesi ile hem ev hem de ofis ve mağaza gibi gezinimi yüksel alanlara yönelik tasarlanan seri, 15 yıl garanti süresi veriyor.

www.keas.com.tr

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL