MEDs 2019 Yunanistan Katılımcı Başvuruları Açıldı

40 farklı ülkeden tasarım disiplinlerinden 200'den fazla öğrencinin katılımıyla her yaz başka bir ülkede gerçekleşen Meetings of Design Students Atölyeleri, onuncu yılında 26 Temmuz-12 Ağustos 2019 tarihleri arasında Yunanistan'ın Spetses adasında düzenlenecek.

Adada artan turizm faaliyetleriyle birlikte yok olma tehditi altında olan yerel zanaatleri çağdaş yaklaşımlarla yeniden ele almayı ve ada halkıyla atölye katılımcıları arasında bir deneyim ve bilgi alışverişi sağlamayı hedefleyen etkinlik, Antik Yunanca'da ''Hatırlamak'' anlamına gelen Memniso temasıyla gerçekleşecek.

Katılımcılardan tema ile ilgili kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri bir poster, kolaj, fotoğraf veya maksimum 1 dakikalık bir video hazırlamaları beklenmekte. Gönderilecek ürünle ilgili MEDs ekibi tarafından hazırlanan taslak ve başvuru bilgilerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Verilen taslak dahilinde hazırlanmayan posterler ve 1 dakikayı aşan videolar da değerlendirmeye alınmayacak. Etkinliğe katılmak için son başvuru tarihi 31 Mart 2019.

Detaylı bilgi için: http://medsworkshop.com/spetses/
Instagram: https://www.instagram.com/meds_workshop/

Etiketler:

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL