"Poedat Akademisi: 6. Buluşma" Katılımcı Başvurularını Bekliyor

Geçmiş buluşmalarında sosyal bilimlerin her alanında devam eden veya yeni tamamlanmakta olan çalışmaları tartışmaya açan Poedat Akademisi 6. Buluşma için hazır. 

Poedat Akademisi: 6. Buluşma, 11 Mayıs, 18 Mayıs, 25 Mayıs ve 1 Haziran Cumartesi günleri 16.00 - 18.30 arası Salt Galata’da gerçekleştirilecek.

Etkinliğe katılımcı başvuruları devam ediyor ve çağrı sosyal bilimler alanında çalışan üniversite öğrencilerini, akademisyenleri ve bağımsız araştırmacıları kapsıyor. Konuşmalar dışında gün sonlarında katılımcıların birbirlerini daha iyi tanımaları için akşam yemeklerinin de düzenleneceği etkinliğin konuşmacıları belli oldu, katılımcı olarak başvurmak için son tarih 5 Mayıs 2024 Pazar.

Çeşitli alanlarda çalışan ve üreten akademisyenlerden, araştırmacılardan ve öğrencilerden oluşan Poedat, güncel araştırmaların özgür bir ortamda tartışılmasına olanak sağlıyor. 

Araştırma, yazım ve düşünce süreci devam eden, henüz tamamlanmamış çalışmaların sunulduğu ve birbirinden farklı tezlerin, makalelerin, soruların tartışmaya açıldığı Poedat Akademisi, yapıcı geri bildirim döngüleri yaratır ve olgunlaştırıcı bir çember olma özelliği taşır. Poedat Akademisi üyeleri yoğunlaşmaya uygun, entelektüel tartışmaların kişisel paylaşımlarla bütünleştiği bir ortamda beraber düşünürler.

Etkinlik, tüm konuşmacı ve katılımcılar için ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Etkinlik programı ve başvuru için: poedat.org/poedat-akademisi-6-bulusma 

Detaylı bilgi ve sorular için: [email protected]

Etiketler: