SeSa Talks Konferans Programı

Türk inşaat sektörü, Türkiye’deki şehirlerin gelecekte oluşacak talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli, sürdürülebilir ve güvenli çözümler sunmaya yönelik neler yapabilir?

"SeSa Talks" konferans programı, 25-27 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek SeSa Build fuarında bu soruya cevap arayacak. 3 gün sürecek konferansta "Sürdürülebilir ve Güvenli Şehirler İnşa Etmek", "Akıllı Bina Tasarımı ve Modellemesi" ve "SeSa Build Perspektifinden Başarı Hikayeleri" konuları sırayla ele alınacak.Türk pazarının karakteristik özelliklerinin planlama ve inşaat süreçlerinde nasıl değerlendirilmesi gerektiği, fuarda ve eşzamanlı konferans programında vurgulanacak.

Mimari, bilim, siyaset ve inşaat sektöründen üst düzey konuşmacıların fikir, konsept ve çözümlerini sunacakları "SeSa Talks" konferansında yer alan konuşmacılar arasında yurtdışından Dirk van Peijpe, Prof. Thomas Auer, Julian Weyer, Bo Jerlström, Sofie Kvist, Werner Frosch gibi isimler yer alırken Türkiye'den Prof. Dr. Murat Güvenç, Prof. Dr. Hüseyin Kaptan, Dr. Özdemir Sönmez, Prof. Dr. Erol Köktürk, Doç. Dr. Ümit Işıkdağ gibi isimler bulunuyor.

“SeSa Talks’’ konferans programı, Messe Münih’in işbirliği yaptığı "DETAIL”, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yapı Endüstri Merkezi’nin katkılarıyla hazırlandı.