Siyah ve Altının Uyumu Tepe Home’un Delwood Koleksiyonunda

Mobilya tasarımlarında estetik, kalite, işlevsellik ve ergonomiye öncelik veren Tepe Home, şehirli evlere stil katıyor. Tepe Home ailesine yeni katılan Delwood koleksiyonunda siyah ve altın renklerinin uyumu dikkat çekiyor.

Yarattığı mekanlarla, hayattaki mutlu anların sayısını çoğaltan Tepe Home, zamansız tasarımlarıyla da mekanların şıklığına şıklık katıyor. Tepe Home ailesine yeni katılan Delwood koleksiyonunda siyahın asaleti, ışıltılı öğeler ile buluşuyor. Yemek odası takımı, TV ünitesi, koltuk takımı ve tamamlayıcı sehpa grubundan oluşan koleksiyon çağdaş bir tasarım anlayışıyla yorumlanıyor.

Şehir hayatında modern şıklığı konfor ile buluşturmak isteyenlere hitap eden Delwood’da, dünya tasarım trendlerini gözlemlemek mümkün. Yemek masası tablasında dikkati çeken taş desen ve konsolda kullanılan ahşap kapak birlikteliği takıma doğal bir dokunuş katarken kapaklardaki üç boyutlu çizgisel hareket yemek odasına dinamizm veriyor. İğne ayaklar masaya zarif bir dokunuş katarken, siyah renk şıklığı pekiştiriyor. Kulp detaylarında kullanılan pirinç tokalarla doğal ahşabın sıcak dokunuşuna, ışıltı ekleniyor.

İşlevsel özelliklerin de göze çarptığı yemek odası takımında büyüyebilir masa, küçük metrekarelerde verimli alan kullanımı sunuyor. Parmak izlerini gizleyen mat siyah lake boya ürüne şık bir ifade katarken kullanım konforunu beraberinde getiriyor. Yemek takımının konsolu ve koltuklarda ayak baza detayının ortak kullanımıyla bütünleyici bir etki yaratılıyor.

Delwood koleksiyonundaki koltuğun yumuşak formu üst düzey bir konfor sağlarken, yüzeyindeki dikiş detayları tasarıma spor bir şıklık katıyor. Elektrostatik boyalı tamamlayıcı sehpalarda kullanılan cam tablalar sayesinde siyahın ağırlığı ortadan kaldırarak mekanlar hafifliyor.

Tepe Home’un yeni koleksiyonu, global trendleri takip eden ve bilinçli tüketicinin modern şıklık arayışına cevap vermek amacıyla tasarlandı. Delwood ile hızlı şehir hayatının yorucu temposudan çıkarak enerjik ve mutlu yaşam alanları oluşturulması hedeflendi.

Yarattığı yaşam alanlarına mutluluğu getiren Tepe Home, her koleksiyonunu ve onları tamamlayan aksesuarları kullanışlı ve estetik duygusuna hitap eden detaylarla sunuyor. Tepe Home’un zengin ürün seçeneklerine, Türkiye genelindeki 17 mağazasından ve www.tepehome.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.