TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemi; oteller, ofisler, eğitim yapıları ve konferans salonlarında, iç mekan tasarımının bütünleyici parçası ve mekanın istenilen işleve göre bölünmesi için sınırsız tasarım olanağı sunuyor.

trimline / fotoğraflar: yerçekim - ömer kanıpak, orhan kolukısa

TRIMline MW ile panel stok alanları istek ve ihtiyaçlara göre planlanıyor. Paneller, tamamen gizlenebildiği gibi, üst üste istiflenerek, oda içerisinde tasarımın diğer elemanları ile kombine edilebiliyor. TRIMline MW toplandığında yer kaybını en aza indirerek, mekanda ihtiyaç duyulan maksimum alanı kazandırıyor. Tavandan gizli bir ray ile asılan paneller, zeminde herhangi bir kılavuz rayına ihtiyaç duymuyor. Paneller, manuel olarak kolayca hareket ettirilebiliyor ve park alanına götürülebiliyor.

TRIMline MW, sadece iki mekanı birbirinden ayıran bir bölme duvar sistemi değil. Üç boyutlu bir eleman olarak tek başına bir tasarım objesi. Ahşap kaplamadan tekstile kadar farklı yüzey kaplama seçenekleri sunuyor. Mekanda diğer duvarlarla birebir entegre oluyor ya da bilinçli bir kontrast yaratılabiliyor.

Sistem bütününde uygulanan detaylar, üstün ses yalıtımı değerlerini sağlamak üzere tasarlanmış. Modern mimaride, her zamankinden daha fazla kullanılmaya başlanan cam cepheler, ham beton veya karo duvarlar, taş zeminler gibi sert yüzeyler mekanın ses kalitesini olumsuz etkiliyor. Hareketli bölmelere adapte edilen akustik paneller ile mekanlarda ses konforu ve kontrolü sağlanıyor. Akustik paneller ile ses konforu sağlamanın yanında, farklı yüzey seçenekleri ile mekanlara görsel zenginlik de katıyor.

Akustik panellerin kullanıldığı tasarımlarda, yüksek ses yalıtımı ihtiyacı duyulduğunda, sistem detayları duruma özel olarak tasarlanıyor. 57 dB`e varan ses yalıtım değerine ulaşılabiliyor.

TRIMline MW ile mekan tasarımları yapılırken, en önemli hedef maksimum kullanıcı konforunu sağlamak. TRIMline teknik desteği, projelerin tasarım aşamasından, satış sonrası hizmetlerine kadar sürüyor. "Ölçülerin özgür dünyası" felsefesi ile sınırsız tasarım özgürlüğü sunan TRIMline, mimari tasarım kriterleri doğrultusunda geliştirdiği inovatif ürünler ile prestijli projelerde yerini almaya devam ediyor.

Özellikleri:

• Manuel ve yarı otomatik toplanma,

• Farklı kenar koruma detayları, esnek kombinasyonlar,

• 100 mm duvar kalınlığı,

• Projeye özel panel ve yükseklik ölçüleri,

• Teleskobik son ayarlama paneli, sabit dişi - erkek panel geçişleri,

• Tek ya da çift kanatlı kapı seçenekleri,

• DIN 18095 Smoke - Proof özelliği,

• 57 dB'ye varan ses izolasyonu ve akustik kontrol.

www.trimline.com.tr

Etiketler:

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL

İlgili İçerikler: