Uluslararası Çin Mobilya Fuarı

CIFF, 32 ülkeden 4.000 katılımcısıyla 190'dan fazla ülkeden ziyaretçi bekliyor. Fuarın birinci bölümü, ilk kez kullanılacak PWTC Expo yapısıyla birlikte 750.000 metrekarelik bir alana sahip olacak. Fuarın Eylül versiyonu, geçtiğimiz yılki sıradışı başarısının ardından yine Şanghay'da gerçekleşecek. Çin'in bu iki uluslararası ticaret merkezindeki sektör buluşmaları, hem Çin piyasası hem de küresel pazar için önemli fırsatlar sunuyor.

Sektör için önemli bir buluşma alanı olan 37. Uluslararası Çin Mobilya Fuarı; ilki 18-21 Mart, ikincisi 28-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek iki bölümden oluşacak. Guangzhou'da gerçekleştirilecek 18-21 Mart tarihleri arasındaki ilk bölüm, "Whole-Home-Decor" başlığı altında tekil mobilya nesnelerinden bütüncül çözümlere, klasik stilden moderne uzanan geniş bir yelpazede mobilya tasarımının evrimini gösteren bir vitrin niteliğinde. Sergide; ev mobilyaları, ev dekorasyonu, ev tekstilleri, açık hava mobilyaları ve boş zaman ürünlerini içeren oldukça çeşitli stillerden ve tipolojilerden seçilmiş ürünler yer alacak.

28-31 Mart'ta düzenlenecek ikinci kısım; yenilikçi ürünler odaklı, üreticiyle kullanıcı arasındaki etkileşimi arttırmak amacıyla kurgulanıyor ve ofis ortamlarını ve kamusal mekanları içeriyor. 350.000 metrekarelik alan ofis mobilyaları ve sandalyeleri, oteller için mobilyalar, metal mobilyalar, aksesuarlar, kamusal alan ve bekleme alanları mobilyalarının yanı sıra mobilya sanayisinin hammadde ve makine kullanımını kapsayacak.

Etiketler:

İlgili İçerikler: