Unigen Yapı Malzemeleri

Unigen Yapı Malzemeleri, kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak amacıyla ticari tip zemin kaplamalarında birçok dünya markasını bir araya getiriyor. Eğitim, sağlık, HORECA ve ofis sektörlerinde yoğun trafiğe sahip tüm mekanlarda deneyimli kadrosu, kaliteli ürün grupları ve alternatif uygulama metotları ile çözüm ortağı oluyor. Temsilcisi olduğu tüm markaları seçerken doğa ve çevreye olan duyarlılığını her zaman ön planda tutuyor. Ticari tip PVC zemin kaplamaları, karo halı, örgü vinil başlıca ürün grupları olmakla birlikte, üreticisi olduğu ONTO yükseltilmiş döşeme sistemleri lokomotif ürün grubu olarak öne çıkıyor. ONTO yükseltilmiş döşeme sistemleri, sürdürülebilir çevre anlayışını mimari tasarımda gerek duyulan estetik ile birleştiriyor.

Unigen ONTO & Maru %100 geri dönüştürülebilir galvaniz çelik panel yanında yükseltilmiş döşemede sunta özlü panel, kalsiyum sülfat özlü panel ve beton özlü panel alternatifleriyle ürün gamını genişletiyor.

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, Unigen Yapı portföyünde bulunan zemin kaplama malzemeleri ile birlikte kullanıldığında teknik bir ürün olmanın yanında estetik bir ürün olarak sunuluyor. Unigen Yapı, yurtiçi ve yurtdışında bulunan önemli projelerde Türkiye'nin önde gelen mimari grupları tarafından tercih ediliyor.

www.unigen.com.tr

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL