Unigen Yapı Malzemeleri

Bakırküre Mimarlık - Yüksek Mimar Gürhan Bakırküre ve ekibi tarafından tasarlanan Lila Kağıt Genel Müdürlük projesinin 2100 m2’lik zemin kaplamalarında Onto® kalsiyum sülfat özlü enkapsüle corner lock (vidalı) ve beton dolgulu yükseltilmiş döşeme sistemleri ile modulyss® karo halı koleksiyonları tercih edildi.

Projede koridor alanlarında mermer tercih edilirken, akustik değerleri artırmak için açık ofis ve toplantı odalarında modulyss® karo halılar kullanıldı. Açık ofis alanlarında First Absolute serisinin krem ve gri kırçıllı tonları tercih edilirken, toplantı odalarında Fashion& serisinin farklı renkleri kullanıldı. modulyss® Fashion& karo halı koleksiyonu en moda 36 rengi bir araya getiren özel renk paleti ile ön plana çıkan bir koleksiyondur.

Duvarlar, cam bölmelerdeki grafiklerde kullanılan canlı renkler Fashion& karo halılar ile zemine de taşınarak enerjik ve eğlenceli bir çalışma ortamı kurgulandı.

modulyss® karo halı koleksiyonlarında renk paleti ile öne çıkan farklı yüzey dokularına sahip Fashion&, Cambridge, Pattern serilerini diğer serilerle bir arada kullanarak, hatta New Shapes koleksiyonu çatısında farklı boyutlara uygulayarak sınırsız tasarım olasılıkları mümkündür.

www.unigen.com.tr

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL