Yapı Kataloğu ile BIMobject İşbirliği

1973 yılından beri yayında olan ve yapı malzemeleri alanında çok önemli bir boşluğu doldurmuş Türkiye'nin ilk ve tek malzeme kataloğu olan Yapı Kataloğu, 45 yıldır yapı malzemesi firmalarına ürün vitrini, iletişim kanalı, malzeme seçicilerle tanışma imkanı sunan çok kanallı tanıtım hizmetiyle inşaat piyasasındaki kilit endüstri profesyonellerine erişim sağlıyor.

2018 yılı itibariyle yepyeni bir altyapıyla yenilenen Yapı Kataloğu, kolayca aranabilir bir formatta geniş kapsamlı ürün, tasarım, marka, proje bilgisi sağlıyor ve mimarlara yeni ürünler, vaka analizleri (case study), sürdürülebilirlik, BIM ve diğer yeni teknolojiler hakkında en son konularda bilgiler, günlük güncellemeler, düzenli bültenler ve blog içerikleri sunuyor.

Yapı Kataloğu, yeni bir uluslararası işbirliğine imza atarak BIMobject®’in Türkiye tek temsilcisi oldu. Bu kapsamda, mimarlık ve yapı sektörünün dijital ortamdaki en güçlü yapıtaşlarından olan BIMobject®’i Türkiye’deki sektörel profesyonellerle buluşturmak için çok önemli bir platform haline geldi. Yapı Kataloğu bu işbirliğiyle sahip olduğu üye firma portföyünü BIMobject gibi günümüz mimarlık ve yapı teknolojisinin merkezinde yer alan çok önemli bir platformla buluşturarak sektörün bir adım daha öteye geçmesine büyük katkı sağlamayı hedefliyor.

Etiketler:

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL