New York - İstanbul merkezli tasarım stüdyosu SOUR, "What's Wrong With?" serisi kapsamında 26 Mart Salı saat 18.00’de "What's Wrong With AI? (Yapay Zeka'da Neler Yanlış?)" başlıklı online bir panel düzenliyor.

What's Wrong With Serisi Hakkında
Bir araştırma odaklı mimarlık ve tasarım stüdyosu olarak, projelere başlarken kendimize "xyz'de ne yanlış?" sorusunu sorarak başlarız. Bu iç araştırma sürecinin bir kısmını kamuya açtık ve What's Wrong With (www/) adıyla bir tartışmalar serisine dönüştürdük. 

Düzenlediğimiz panellerin yanı sıra, farklı alanlardan profesyonellerle yapılan röportajlardan oluşan What’s Wrong With: The Podcast serisini başlattık. Önceki bölümler, dünyamızın bugün karşılaştığı sorunlar hakkında benzersiz bakış açılarına sahip tasarımcılar, girişimciler, sanatçılar, veri bilimcileri, müzisyenler, mühendisler, akademisyenler ve çok daha fazlasıyla yapılan görüşmelerden oluşmakta ve bölümlere tüm podcast platformlarından ulaşılabilmektedir.

What's Wrong With/AI
Tasarımcılar olarak, her geçen gün büyüyen ve gelişen yapay zekayı ve olası uygulamaları göz ardı edemeyiz. Çeşitli endüstrilerden yapay zeka uzmanları ile birlikte, mevcut trendleri, zorlukları ve fırsatları daha iyi anlamak için "What's Wrong With AI? (Yapay Zeka'da Neler Yanlış?)" adlı panelde tartışacağız. 

Panelistler
Tim Fu - Tasarımcı, Studio Tim Fu Kurucusu, Tecnológico de Monterrey'de Yardımcı Profesör AI x Mimarlık (Meksika) Ayodele Odubela - Veri Bilimcisi, Yapay Zeka Alternatifleri Laboratuvarı Kurucusu
Diego Tauziet - Mamotest'te Veri ve Yapay Zeka Başkanı

ZOOM platformu üzerinden etkinliğe bağlanmak için “www/AI” başlığıyla isim-soyisim bilgilerinizi “[email protected]" adresine e-mail göndermeniz gerekiyor. ZOOM bağlantısı ile ilgili detaylar etkinlik günü katılımcılarla paylaşılacak.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için: https://www.sour.studio/news/whats-wrong-with-ai