[email protected] İstanbul

Uzun yıllardır Avrupa’daki başarısı ile tanınmış ve bir marka haline gelen [email protected], İstanbul’da üçüncü kez kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Teknolojik yeniliklerden yenilikçi uygulamalara kadar mimari ve tasarım alanlarında birçok trende ışık tutan [email protected], geleneksel fuarlardan çok farklı ve benzersiz konsepti ile ziyaretçilerin en kısa sürede yeniliklerle tanışmasını sağlıyor.

Yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının ziyaret edebildiği [email protected] İstanbul’da yer alan yan etkinlikler, bu yıl da ziyaretçilerin ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

Etkinlik süresince düzenlenen seminerlerde ünlü mimarlar Mimari & Ahşap teması üzerine kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak. Katılımları kesinleşen konuşmacılar arasında Arjan Dingste (UN Studio), Ayşe Hasol Erktin (Has Mimarlık), Bahadır Kul (BKA Architects), Nevzat Sayın (NSMH), Ayça Kadıoğlu (Ayça Kadıoğlu Mimarlık), Kerem Piker (Kerem Piker Mimarlık) ve Gökhan Avcıoğlu (GAD) yer alıyor.

[email protected] İstanbul’un bu seneki teması Mimari & Ahşap. Geçen yıllarda “Wonders of Water” ve “Lovely Light” sergileri ile beğeni toplayan malzeme sergisinde bu yıl Wonders of Wood by Materia yer alacak. Dört bölümden oluşan bu sergi Wood can do it - Wood and friends – Wood and technique – Wooden lookalikes bölümleri ile ahşabın günümüzdeki kullanımına dikkat çekecek.

Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi birinci sınıf öğrencilerinin Computation Based-Basic Design stüdyosunda ürettiği ve bu yıl 16. Venedik Mimarlık Bienali’nde sergilenen “CARAPACE” projesi [email protected] İstanbul’da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Ayrıca Project Wall by World Architects ve Daph fotoğraf sergilerini deneyimlemek, gün boyu servis edilen ikramların tadını çıkarmak isterseniz [email protected] İstanbul’u ziyaret etmeyi unutmayın.

www.architectatwork.com.tr adresinden ziyaretçi kaydınızı yaptırarak etkinliği ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.