Armstrong Ceiling Solutions

En iyi kalite ve mükemmel servis Armstrong Ceiling Solutions şirketinin en güçlü noktalarıdır. Akustik asma tavan üretiminde ve pazarlamasında uzman bir şirket olan Armstrong Ceiling Solutions, yenilikçi ürünler ve üst düzey teknik destek sağlayarak komple çözümler sunuyor.

Ticari ve sivil uygulamalar için geniş ürün yelpazesine sahip olan Armstrong, mineral fiberden üretilen Perla ve Sierra asma tavanlar ile öne çıkıyor.

Her iki ürün mükemmel akustik yalıtım ve emilim özellikleriyle ortamda yankı azaltımını garantileyerek maksimum anlaşılabilirlik sağladıklarından çağrı merkezleri, open space alanlar ve kafeteryalar için ideal çözüm sunuyor.

Yüksek ses emilimi yeteneklerinden dolayı başlıca olarak işyerlerinde, ofis ve okullarda uygulama alanı bulan OP serisi her iki ürün ailesinde de öne çıkıyor. İki farklı versiyonu bulunan Perla OP serisinden Perla OP 0.95 ve Perla OP 1.00, sırasıyla 0,95 αw ve 1,00 αw değerinde ses emilimi sunarken 27 dB (Dnfw) seviyesine kadar yalıtım sağlıyorlar. Sierra OP panellerinde akustik emilim değeri 0,90 αw ve ses yalıtımı 28 dB (Dnfw) değerine kadar sağlanabiliyor.

Bu sistemler ayrıca tavanlara monolitik ve kompakt bir görünüm kazandıran zarif ve modern bir estetik ile de karakterize edilir. Ek bir artısı, yüksek bir enerji tasarrufu avantajı sağlamak için, Sierra için %85 ve Perla için %86'ya eşit olan yüksek ışık yansıması özelliğidir.

Hijyen ve iç hava kalitesi açısından da mükemmel performans sağlayan sistemler Perla OP 0.95, Perla OP 1.00 ve Sierra OP, UNI EN ISO 14644-1 yönetmeliğince, temiz odalar ve kontrollü ortamlar için ISO5 sınıfında ve VOC'ye göre sıhhi ortamlarda bile azami güvenlik ve hijyen sağlamak için ürünün uçucu emisyonlarının minimum seviyesini belirleyen A+ sınıfında sertifikaya sahip.

www.armstrongceilings.com/commercial/en-tr/