Bürotime

Değişen iş hayatıyla birlikte çalışma ortamları da yenileniyor. Yeni yüzyılın popüler çalışma kültürü olan home office çalışma, iş dünyasına farklı bir soluk kazandırıyor. Tasarımlarını, geleceğin ihtiyaçlarını öngörerek hayata geçiren Bürotime, geliştirdiği ürün gruplarıyla çalışanların motivasyon ve verimliliğini artırmayı hedefliyor. Sınırları ortadan kaldıran, her ortama ve mekana uyumlu, konforlu çalışma alanları sunan yeni nesil “Pi Home”, “Era Home” ve “Runner Home” ürün aileleri, birbirinden bağımsız tasarım diliyle farklı kitle ve taleplere cevap verebilir nitelikte kurgulanırken; ev sıcaklığını hissettirmesi ve ev dekorasyonuna uyum sağlamasıyla göz alıcı bir nitelik taşıyor.

Design Turkey 2018’de “İyi Tasarım Ödülü” kazanan Pi Home, doğal ahşap malzemesi ve işlevsel detaylarıyla, şık ve çevreci bir görsel dil oluşturuyor. Kullanıldığı her mekana değer katan, zamansız tasarım çizgisiyle güncelliğini koruyan Pi, masif gövdesi ve renkli aksesuarları ile ev dekorasyonuna kusursuz uyum sağlıyor. El işçiliği ile şekillendirilmiş masif ahşap strüktürün yalın ve akışkan formu, yansıtılmak istenen zarif ve modern tasarım dilini vurgulayarak sıcak bir hava oluştururken; cepli askılık, pano, kalemlik ve diğer masa üstü aksesuarlarıyla işlevselliği en üst noktaya taşıyor.

İşlevselliğin tasarım ve estetikle olan ayrılmaz birlikteliğini vurgulayan Runner Home, çalışma alanlarında güçlü bir duruş sergilemek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Masa ile entegre keçe panel alternatifi, kullanıcısına sıcak ve samimi bir atmosfer sunarken; net çizgilere sahip metalin yorumlanmasıyla oluşturulan organik geçişler ve yumuşak hatlar, yeni bir form yaratarak zıtlıkları profesyonel bir denge ile birleştiriyor. Esnek depolama birimleri ve raf ünitesiyle, masaüstü aksesuarları da sergilemeyi mümkün kılan Runner Home; kullanıcısına sunduğu insan odaklı, işlevsel ve kalıcı çözümler ile hayal edilen kişiselleştirilebilir çalışma ortamlarının yaratılmasını olanaklı kılıyor.

Design Turkey 2019’da “Üstün Tasarım Ödülü” almaya hak kazanan “Era Home”, ahşap ayaklarıyla yarattığı sıcaklık duygusunu, özenle kurgulanmış gizli kablo kanal detay çözümleriyle birleştirerek işlevsel bir birliktelik sunuyor.

www.burotime.com

Pick
Pi
Runner home
Stay
Zoom