Bütem Metal

1980 yılından beri metal işleme tecrübesine sahip olan Bütem Metal fabrikası, 2000 yılında metal asma tavan üretimine başladı. 2015 yılı ile beraber havalimanları konusunda uzmanlaşarak, hem yurtdışı hem de yurtiçi pazarında nitelikli, yaratıcı metal asma tavan üretimiyle ön plana çıktı. İmza attığı sayısız referans projesiyle mimarların, tasarımcıların ve inşaat firmalarının başarılı bir çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Yılların proje tecrübesi ve üretim aşamalarındaki deneyimleri sayesinde bireysel ve modern mimarinin işlevsellik taleplerine çözüm üretiyor.

En son imza atmış olduğu İstanbul Havalimanı projesinin %70’lik kısmının metal asma tavan üretimini, Dutyfree Unifree alanlarının tüm özel alın ve metal asma tavan kısmını Hadımköy’de faaliyet gösteren tesislerinde tamamladı.

Havaalanları dışında alışveriş merkezleri, metro istasyonları ve kamu alanları için üretilen proje çözümlerinin yanı sıra asma tavan ve aydınlatma uygulamaları, aynı zamanda ofis binaları, müzeler, okullar, üniversiteler, hastaneler, oteller, konut ve özel villalar için de çözümler sunabiliyor. Yer aldığı pazarda yüksek kaliteli asma tavan malzemelerin üretim ve satışını özenle yaparak, en iyi müşteri hizmetleri sunan bir grup firması olarak varlığını sürdürmeyi hedefliyor.

www.butemmetal.com