Cretox Panel

Mimaride ezber bozan, yenilikçi cephe kaplama malzemesi CRETOX Beton Panel, çimentodan mamul, ultra hafif doğal brüt beton panel kaplamanın ikon markası olarak tanınıyor. Sektöründe 15. yılını yaşayan, Türkiye’de dekoratif kaplama panelleri alanında ilklerin öncüsü Neteren Ltd. firması tarafından icat edilen CRETOX Panel, özgün buluş ürünü olmasının ispatı niteliğinde, Türk Patent Enstitüsü tarafından Patent Belgesi ile onurlandırılmış özel cephe kaplama malzemesi konumunda yer alıyor.

Üretimi Neteren Ltd’in Türkiye’deki fabrikasında gerçekleşen CRETOX Panel kaplamalar, 60x120 cm seri ebat ve 125x250 cm’e kadar istenilen özel ebatta, 7 mm ve 11 mm şeklinde iki kalınlıkta üretiliyor. Koleksiyonda yer alan zamansız dokulardan brüt beton ve soft terrazo yüzeylerde 30’dan fazla renk alternatifine sahip CRETOX Panel, markanın ruhunu temsil eden ‘’Haute Couture’’ üretimleri ile desenden renge, boyuttan forma kadar sınırız tasarım özgürlüğünü beraberinde sunuyor.

Ar-Ge’si ve pilot üretimleri 2015 yılında tamamlanan, ilk kez 2016 yılında piyasaya sunulan CRETOX Panel, müzelerden, kongre merkezi projelerine, iş merkezlerinden AVM’lere, kamu projelerinden fabrika projelerine, A+ villa projelerinden mağaza tasarımlarına kadar birbirinden farklı tarzda projelerin işlevsel kaplama malzemesi olarak farkını hissettiriyor.

www.cretox.com