Delta Stone Collections Yeni Nesil Tasarımları ile UNICERA 2022’de

Yenilikçi ürün tasarımları ve sahip olduğu teknolojik üretim parkuru ile Türkiye’nin gözde doğal taş firması Delta Stone Collections UNICERA 2022 Fuarı’na ses getirecek yeni ürünleri ile katılıyor.

2022’de Renkler
Bookmach Plaka olarak üretilebilen Bianco Sivec, Titanium Grey ve Nero Picasso renk alternatifleri ile Tundra Light, Tundra Dark ve Nero Laurent gibi beyaz, antrasit, gümüş ve siyah renkler tabloyu andıran görünümüyle ve homojen yapılarıyla UNICERA’da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Yeni Tasarım Özel Mozaikler
Bambu, Konkav ve Taraklı özel mozaik koleksiyonlarının yeni nesil tasarımları üç boyutlu yapısı ile sıradanlıktan uzaklaşmak isteyen mimarların dikkatini çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

Yeni Delta Doğal Taş Pedestal
Delta Stone Collections’ın bu sene UNICERA’da paylaşacağı yeni “Doğal Taş Pedestal” koleksiyonunda zengin renk alternatifleri dikkat çekiyor. Babil, Sydney, Glasgow ve Zagreb modelleri, işlevselliği doğal taşın şık görünümüyle birleştirirken, stresi alan dokunma hissi, ekokarat ve hijyenik yapısı, hızlı üretim ve sevkiyat kabiliyeti, daha fazla iç meyil ve su akışkanlığı ile mimarlara beklenen estetiği sunuyor.

Doğal taşlarda yüzey bitiş şekillerinden olan cilalı ve honlu görünümler, mekanlarda alışılagelmiş bir tasarım hissiyatı oluşturuyor.

Delta Stone Collections, yeni yüzey bitiş şekilleriyle hem doğal taşın görünümünü ön plana çıkartıyor hem de doğallığındaki hissi vurguluyor. Yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde Tundra Grey, Nero Laurent, Delta White, BlueStone gibi ürünlere brokenline, brushed, leather finish, deep brushed, bush hammered yüzey bitiş şekilleri uygulanarak tasarımı daha fazla ön plana çıkaran, mekanlardaki doğal etkisi kuvvetli bir ürün serisi ortaya çıkarılmış.

Etiketler: