Interface Ice Breaker

Dünya’nın önde gelen karo halı ve LVT üreticisi Interface’in yeni karo halı ürünü Ice Breaker iç mekanlarınızda daha sıcak ortamlar yaratıyor. Kışın en güzel desenlerinden, buz kırıklarının eşsiz çizgilerinden ilham alan koleksiyon nötr renk paletiyle yaşam alanlarında daha sakin mekanlar yaratılmasını sağlıyor. Şık tasarımının yanı sıra bütçe dostu bir zemin kaplama ürünü olmasıyla da dikkat çekiyor.

Intreface’in tıpkı diğer ürünleri gibi Ice Breaker da karbon nötr yapısıyla iklim değişikliğine ve küresel ısınmaya karşı duruyor. Günümüz dünyası ile geleceğimizi doğrudan etkileyen küresel ısınma için önlem olarak, Interface’in karbon nötr zemin kaplama ürünleri her bir adımınızda karbon ayak izini düşürmede size yardımcı oluyor. Interface sadece karbon emisyonunu engellemekle de kalmıyor aynı zamanda doğal yaşamı koruma konusunda da büyük bir sorumluluk üstleniyor.

50x50 cm boyutlarında üretilen Ice Breaker, tasarımı sayesinde kusursuz birleşim ve uygulama aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca ürünler zemin ile buluştuğu yüzeylerde büyük bir uyum gösteriyor. Tüm koleksiyon, standart olarak Interface’in patentli bitum esaslı Graphlex® tabanının yanı sıra; ekstra akustik performans ve ayak altı konforu sağlayan SONE™ taban seçenekleriyle geliyor. Interface’in tüm ürünlerinde olduğu gibi yüksek kalite standartları altında üretilen Ice Breaker sizlere 15 yıl garantiyle birlikte sunuluyor.

Ice Breaker, daha sakin tonları barındıran geniş renk paletiyle iç mekanlarınızda doğal ve sıcak bir etki bırakıyor. Pastel gri ve toprak tonlarının ağırlıkta olduğu toplamda dokuz farklı renk seçeneğiyle kullanıcısıyla buluşan Ice Breaker birçok ticari alanda çeşitlilik sunuyor.

Etiketler:

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL

İlgili İçerikler: