Klassis

Klassis’in temsil ettiği firmalar içerisinde yer alan Steelcase, ofis yaratma konusundaki uzmanlığı ile sektöre liderlik eden en önemli markalardan. Günümüz iş hayatının dinamiklerine en uygun çözümleri sunabilmek için yatırımlar yapan Steelcase, kullanıcıların değişen alışkanlıkları üzerinden araştırmalar yaparak sonuçları analiz etmeyi ilke edindi. Bu sayede günümüz teknolojisi ile birlikte hayatımıza giren farklı oturma şekilleri belirleyen Steelcase, ürünlerini bu değişikliklere kolayca entegre olabilecek şekilde tasarlıyor.

Çevreye duyarlı ürünler geliştiren Steelcase, yüksek kaliteli oturma konforu sağlayan yeni ürünü “Series 1” ile heyecan yaratmaya devam ediyor.

Günümüzün büyümekte olan işyerleri; yüksek tempoya uyum gösterebilen, sürekli değişen ihtiyaçları için kalıcı performans, ergonomi ve çok yönlülük sağlayan oturma çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Şimdiye kadar, alternatifli ve tarz sahibi iş sandalyeleri hem az sayıda hem de çoğu büyümekte olan firma için büyük ölçüde ulaşılamaz durumdaydı. Steelcase bu talebi karşılamak adına, yüksek kalitede bir ürün geliştirerek herkesi, her yerde destekleyen, erişilebilir, yüksek kaliteli bir sandalye üretme ihtiyacı duydu. Bu vizyonla tasarlanan Series 1 ürünü için Steelcase, ergonomi ve kaliteyi bir arada sunarken, aynı zamanda erişilebilir olmayı hedefliyor.

Estetik tasarımıyla da göz dolduran Series 1, günümüzün küçük ofis alanları için hafif ve ince profille tasarlandı. Ürün ayrıca “Entegre LiveBack™” teknolojisine, kullanıcı ağırlık ve hareketlerini destekleyen oturma bölümüne ve 4D ayarlanabilir kollara sahip. Bu sınıftaki oturma çözümlerine kıyasla çok daha ergonomik bir performans ve kalite sunan Series 1 renk, malzeme ve kullanım opsiyonlarıyla kullanıldığı mekanlara zenginlik katmaya devam ediyor.

www.klassis.com