Orfis

Ayrı duygulara, farklı renklere, başka formlara dokunan hikayelerden ilham alan Orfis, 16 bin metrekare alana sahip fabrikası, 8 bin metrekare genişliğinde üretim alanı, bin metrekareye ulaşan galerisi ve 40 yılda dünyanın 50’yi aşkın ülkesine ihracat potansiyeli ile yaşayan ofisler tasarlıyor.

Zamansız tasarımlar, mekansız mobilyalar, sınırsız teknolojiler ile hayat bulan Orfis Live; günümüz koşullarına ayak uyduran, çağdaş çizgilere sahip, özgün fikirli, fonksiyonel kombinasyonlar geliştiren, müşteri deneyimine önem veren yaratıcı çözümler sunuyor.

Hayatlarımızın en büyük bölümünün geçtiği ofisler nefes almalı, sıcaklık katmalı, alan yaratmalı, motivasyonu arttırmalı diyen Orfis’in, yöneticiden toplantıya, istasyondan aksesuara, arşivden koltuğa tüm ürünlerinin tek tek ayrı bir hikayesi var. Tıpkı Patella gibi…

Patella
İlham kaynağı, dünyanın en iyi dengede durabilen canlısı olan örümcektir. Örümceğin ayak açısıyla birebir uyumlu olan ayak tasarımı, bağlantı elemanı olmadan dahi masayı ayakta tutmaktadır.

www.orfis.com