Plaza Cubes

EN

Normal tarafından tasarlanan iç mekan projesi, coworking sektörü aktörlerinden Plaza Cubes ile Türkiye'de ve yurt dışında gerçekleşen beş yıllık işbirliğinin bir örneğini sunuyor. İstanbul, Levent'te bulunan Ferko Signature binasında gerçekleştirilen proje, çoklu ofis alanı tasarımına odaklanıyor.

Eskiden bir sanat galerisi olarak kullanılan 2400 metrekarelik alan, bu nedenle bazı avantajlarla birlikte zorluklar da içeriyor. Projeyi zorlaştıran faktörlerden biri, bu mekanın doğal ışıktan sınırlı bir şekilde faydalanmasıydı, bu nedenle iyi bir aydınlatma düzenlemesiyle, çalışanlar için rahat bir iş ortamı yaratmaya özen gösterildi.

Covid-19 pandemisi sırasında gerçekleştirilen uygulama, malzeme tedarikindeki güçlükler ve hiperenflasyon gibi zorluklara rağmen, kararlı bir çalışma sonucunda tamamladı. Kaliteli malzeme seçimi, zemin kaplamaları, beyaz ışıklı cam paneller ve parlak kadife perdeler gibi detaylarla zenginleştirildi. Sonuç olarak, geçmişin sanat galerisi mirasına saygı gösterirken, modern coworking merkezi kimliğini yansıtan bir atmosfer oluşturuldu.

2400 metrekare alana yayılan bu çalışma mekanı, kurumsal şirketler ve modern profesyonellere yaratıcı ve işlevsel bir çalışma ortamı sunmak için geniş ve dinamik bir ortam sağlıyor.

Etiketler:

İlgili İçerikler: