UNICERA 2022, 7 - 11 Kasım Tarihleri Arasında Ziyaretçilerine Kapılarını Açıyor

TG Expo Uluslararası Fuarcılık AŞ tarafından Türkiye Seramik Federasyonu (TSF), Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) iş birliği ve KOSGEB desteğiyle organize edilen UNICERA - Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 7 - 11 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

60 Milyar Dolarlık Pazar UNICERA’da Şekilleniyor
330’dan fazla katılımcı ve 1.200’den fazla uluslararası markanın yer alacağı UNICERA bu yıl 80.000 metrekarelik alanda 130 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 60 milyar dolarlık büyüklüğe ulaşan dünya seramik pazarının 11. tedarikçisi konumunda olan Türkiye, UNICERA ile yeni pazarlara yelken açacak. UNICERA - Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na Almanya, İspanya, İtalya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Çin, Hong Kong, Kore, Hindistan, İran, Lübnan, Mısır ve Ürdün’den katılım gerçekleşecek.

Yenilikçi Ürünler Tanıtılacak
Seramik ve yapı sektörünün lider ve ihracatçı markalarının bir araya geldiği Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarı olan UNICERA, sektörün en yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojilerine ev sahipliği yapacak.

UNICERA Önümüzdeki Yılın Seramik, Banyo ve Mutfak Trendlerini Belirleyecek
Yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği fuarda bu yıl banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, mutfak ürünleri, seramik işleme teknolojileri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama ve depolama alanlarında pek çok yeni ürün görücüye çıkacak. Ayrıca dünyanın en önemli tasarımcıları 2023 yılının trendlerini belirleyecek.