Unigen Yapı Malzemeleri

Unigen Yapı, kendi ürettiği Onto yükseltilmiş döşeme sistemleri ve temsilciliğini yaptığı karo halı, PVC zemin kaplamaları ve örgü vinil ürün grupları ile çözüm ortağı olduğu projelerde mükemmel kaliteyi ve konforu gözetiyor. Eğitim, sağlık, HORECA ve ofis sektörlerinde yoğun trafiğe sahip tüm mekanlarda arzu edilen estetik değerlere geniş bir skalada cevap verebilirken, ürün seçimlerinde ve uygulama metodlarında insan ve çevre sağlığını önceliğine alıyor.

Studio 13 Mimarlık’ın tasarladığı 2016m2’lik Barry Callebaut Türkiye Ofisi projesinde Unigen Yapı portföyündeki geniş ürün skalasından seçimler yapıldı. Onto® enkapsüle panel yükseltilmiş döşeme sistemi ile birlikte modulyss® Gleam karo halı koleksiyonu ve Decoria loose lay PVC zemin kaplamaları tercih edildi.

Çikolatanın damaklarda bıraktığı yalın ama güçlü tat, Studio 13 Mimarlık’ın çizgileri ile ofis tasarımına da yansıtıldı.

Açık ofis alanında zeminde Decoria loose lay PVC –Dot 8222 kullanılırken, bekleme alanı Gleam karo halı serisinin tatlı kahvesi ile merkezlendi.

modulyss® Delight, koleksiyonunun bir parçası olan Gleam serisi yoğun ve ışıltılı dokusuyla lüksü ve konforu temsil ediyor. Konaklama ve lüks ofis alanları için ideal olan bu halı, mat ve parlak iplikleri bir araya getirerek son derece yumuşak dokusuyla mekanlara şık ve gizemli bir hava katıyor. 5 ayrı seri Blaze, Dusk, Dawn, Gleam ve Spark’tan oluşan Delight koleksiyonu bütünleştirici parlak vurgu ve geniş renk yelpazeleri ile metalik trendlerin sofistike bir yansımasıdır.

www.unigen.com.tr