Unigen Yapı Malzemeleri

modulyss® Fluid& çalışma alanlarına cesur renk serpintileri getiren büyüleyici bir karo halı koleksiyonu. Desene olan yaklaşımında kusursuz karmaşıklığa sahip koleksiyon, muhteşem akıcılığı ve hareketli dokusuyla ofis ve karşılama alanlarının görünümüne renk katar.

Aşıboyası, yeşil, mavi, bakır ve gri seçenekleriyle adeta bir renk cümbüşünden oluşan Fluid&, & koleksiyonunun en yeni üyesi. & koleksiyonundaki tüm ürünlerle (Fashion&, Black&, Velvet&) mükemmel uyum içerisindedir.

Fluid& serisinin renk, desen ve dokuları, Fashion& ve Velvet& serileri ile dinamik ve benzersiz düzenler için kullanılabilir.

Tüm uygulamalarında mükemmeli hedefleyen modulyss® koleksiyonlarının BRE (Building Research Establishment), CRI Green Label Plus, LEED, DIBT uygunluk sertifikaları bulunuyor.

Toplumumuzu ve gelecek nesilleri tehdit eden küresel ısınma, belki de yeryüzünün karşılaştığı en ciddi sorun. Küresel boyutta karşı karşıya bulunduğumuz bu sorunla mücadele etmek için modulyss®, CO2RE karbon dengeleme girişimi sayesinde, yeni çıkarmış olduğu serilerinde düşük CO2 emisyonları sunuyor. CO2 azaltma girişimi CO2RE, karo halı koleksiyonunun tüm tasarımlarında bir standart.

www.unigen.com.tr