Unigen Yapı Malzemeleri

Ünder Mimarlık Burak Ünder ve ekibi tarafından tasarlanan 5000 m2 Bayer Genel Müdürlük projesinde yükseltilmiş döşeme sistemleri, karo halı, loose lay ve örgü vinil zemin kaplamalarında Unigen Yapı’nın ürün grupları tercih edildi.

Akustik değerlerin çok önemsendiği projenin genelinde Onto® beton özlü yükseltilmiş döşeme sistemleri kullanılarak, açık ofis alanları ve toplantı odalarında sistem üzerinde modulyss® karo halı koleksiyonları tercih edildi. Açık ofis alanlarında, modulyss® Vision/Motion serilerinin gri tonları kullanılırken, küçük toplantı alanlarında geniş renk skalası ile ön plana çıkan Fashion& ve Cambridge serileri uygulandı.

Projede mahallerin işlev farklılıkları birçok malzemenin bir arada kullanımıyla zeminlere de yansıtılarak renkli ve dinamik bir ofis ortamı sağlandı. Toplantı odasında modulyss® karo halı ve IVC® Matrix loose lay bir arada kullanılarak görsel bir zenginlik yaratıldı. Dinlenme alanında Dickson® örgü vinil zemin kaplamaları tercih edilerek zemindeki kumaş efekti ile sıcak atmosfer etkisi desteklendi.

Unigen Yapı, birbirinin tamamlayıcısı niteliğinde olan geniş ürün yelpazesi ile yurtiçi ve yurtdışı birçok önemli projede çözüm ortağı oluyor.

www.unigen.com.tr

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL