Unigen Yapı Malzemeleri

Unigen Yapı Malzemeleri kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak amacıyla ticari tip zemin kaplamalarında birçok dünya markasını bir araya getiriyor.

Eğitim, sağlık, horeca ve ofis sektörlerinde yoğun trafiğe sahip tüm mekanlarda deneyimli kadrosu, kaliteli ürün grupları ve alternatif uygulama metotlarıyla çözüm ortağı oluyor. Temsilcisi olduğu tüm markaları seçerken, doğa ve çevreye olan duyarlılığını her zaman ön planda tutuyor.

Ticari tip PVC zemin kaplamaları, karo halı, örgü vinil başlıca ürün grupları olmakla birlikte, üreticisi olduğu ONTO® yükseltilmiş döşeme sistemleri lokomotif ürün grubu olarak öne çıkıyor.

Unigen’in portföyünde yer alan yenilikçi ürünlerden biri de “IVC Moduleo® Studio Moods”.

Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar kısmında, Korint İnşaat tarafından yapılan 40° Bar&Brewery kafeterya projesinde IVC Moduleo® - Studio Moods serileri tercih edildi. Zeminde füme ve gri tonları arasındaki zıtlık formla bütünleştirilerek özgün bir zemin tasarımı yapıldı.

IVC Moduleo® ve Studio Moods serileri üst yüzey teknolojisiyle doğal malzemenin sıcaklığını yansıtmakla birlikte, havalimanı gibi yoğun trafiğe sahip alanların ihtiyaç duyduğu dayanıklılığı ve kolay bakım avantajlarını sağlıyor.

www.unigen.com.tr