Yarışma: Stoneline Fuar Stand Tasarımı Öğrenci Yarışması

Doğal taş ve mermer alanında sektörde önemli bir konuma sahip olan Stoneline, farklı disiplinlerden öğrencileri doğal taş ve mermer konusunda yeni ve yenilikçi fikirler üretmeye çağırıyor. Mimarlık, iç mimarlık ve endüstri ürünleri tasarımı öğrencilerine açık olan yarışma, markanın ürünlerinin sergileneceği bir fuar standı tasarımını konu ediniyor.

Birincilik ödülünü kazanan tasarımın 01 - 04 Nisan 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan Marble İzmir Fuar'ında uygulanması planlanıyor. Kayıt ve katılımın ücretsiz olduğu, ulusal ve tek aşamalı yarışmada öğrencilerden doğal taş ve mermer alanında yaratıcı, yeni ve yenilikçi fikirler üretmeleri beklenirken, öğrencilerin tasarımlarında kullanacakları malzemelerden biri olan doğal taşı tanımalarını sağlamak, doğal taşa bakış açılarını geliştirmek ve yarışma kültürü ile özgün ve çağdaş tasarımların yaratılması için platform oluşturmak amaçlanıyor.

Yarışmanın seçici kurulu Burçin Cem Arabacıoğlu, Şen Yüksel, Deniz Dokgöz, Sinan İzgi, Yıldırım Gigi, Jale Kulin, Mehmet İstemi'den oluşuyor. Katılım için son tarih 2 Şubat 2020, ayrıntılı bilgi ve şartnameye ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

0 yorum TARTIŞMAYA KATIL