Yıldız Entegre

Yüksek mukavemete sahip laminat parkeler evlerden kamusal alanlara farklı ölçeklerde, tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor.

Farklı boyutlarda derzli ve derzsiz olarak üretilebilen laminat parkeler 6, 7, 8, 10 veya 12 mm kalınlığında HDF (dayanıklı lif levha olarak) üzerine dekor kağıdı kaplanmasıyla elde ediliyor. Yıldız Entegre’nin parke ve kapı markası olan Yıldız Home altında, doğal ağacın yüzey dokusunun yansıtıldığı “register embossing” yüzeylere ek olarak “timberland” ve “wood” yüzey seçenekleri de mevcut.

Yüzey dayanımı anlamında farklı sınıflarda üretime sahip, aşınmaya dirençli, kolay silinebilir, kolay monte edilebilir ve neme dayanıklı yapısıyla Yıldız Home laminat parkeler, kullanıcısına 25 yıla varan garanti sunuyor. Baskı teknlojisi sayesinde doğal ahşap dokusunun yüzeye üç boyutlu olarak taşındığı laminat parkeler aynı zamanda ekolojik ve antibakteriyel olmasıyla da öne çıkıyor.

Doğadan ilhamla hazırlanan Yıldız Home laminat parkeler, zengin renk yelpazesiyle dikkat çekiyor. Ahşabın yanı sıra mermer ve taş görünümünü de ağaç dokusu ile buluşturan çeşitliliği sayesinde doğa ile entegre yaşam alanlarına zemin hazırlıyor.

Yıldız Home markası altında Varioclic, Terraclick, Soft Series ve Smartclick laminat parkeler mimarların tercihine sunuluyor.

www.yildizentegre.com