Yönlendiren Çizgiler

Booking.com Antalya ofisinde Unigen Yapı tarafından ithalatı ve uygulaması yapılan modulyss® karo halı ve Decoria alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları tercih edildi.

Navigasyon yönlendirmelerinden yola çıkılarak tasarlanan projede, First karo halı serisinin dinginliği ile Color & serisinin canlı renkleri bir arada kullanılarak dikkat çekici ve enerjik bir ofis ortamı sağlandı. modulyss® karo halılar, zengin desen ve renk çeşitleri ile birbirinden özgün tasarımlar sunarken, mekanların en gözde yapı elemanı haline geliyor. 22 renk seçeneğine sahip olan First koleksiyonu abartısız güzellik ve zarafet temasını, koleksiyonun diğer serileri olan First Lines, First Absolute, First Stripes, First Waves, First Blocks ve First Radiant ile destekliyor.

Booking.com Antalya ofisinde, ana renk olarak First 961 gri kullanılıp, renkli şeritlerde Color & serisinin 204, 626, 316, 550 renkleri tercih edildi. Yönlendirmede kullanılan şeritler 50x50 cm ölçülerindeki karoların 5 cm'lik şeritler halinde kesilmesi ile uygulandı. Projenin mutfak ve dinlenme alanlarında, zemin kaplamalarında karo çinilerin nostaljik etkisi ile ahşabın sıcaklığı bir arada kullanıldı. Decoria alternatif görünümlü 3-5 mm şerit ve karo PVC zemin kaplamaları, farklı malzemelerin birlikte kullanımında uygulama kolaylığı sağlıyor.

Projede, nano teknolojiye sahip Decoria 8135 ahşap meşe parke görünümlü şerit PVC uygulanarak, malzemenin hijyenik ve kolay temizlenebilir özellikleri ile istenilen estetik çözüm elde edildi. Decoria 5 mm Looselay karo ve şerit PVC zemin kaplamaları, ONTO yükseltilmiş döşeme sistemlerinde kullanıma da uygun.

www.unigen.com.tr

Etiketler: