Tuna Ofis’in Orgatec Konsepti: Flexibility&Empathy

Dünyanın en önde gelen ofis mobilyaları ve tasarım fuarlarından biri olan Orgatec, 25 - 29 Ekim 2022 tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentinde gerçekleşecek.

50 yılı aşkın süredir Türkiye’nin en güçlü ofis mobilyaları markalarından biri olan hem kaliteli üretimi tasarımla birleştiren hem de yüksek üretim kapasitesiyle Avrupa ve Orta Doğu’da ihracatları ile tanınan Tuna Ofis, dünyanın en prestijli ofis tasarım fuarı olan Orgatec’e bu yıl “Flexibility&Empathy” konseptiyle katılıyor.

Red Dot Design Award, Good Design başta olmak üzere 20'den fazla ödülün sahibi İngiliz tasarımcı David Fox, Tuna Ofis Ar-Ge ve T Design Studio tasarım bölüm başkanı Mehmet İstemi, Goa Design Factory’den Ozan Tığlıoğlu’nun yaratıcılıklarını ortaya koydukları ürünlerle hayat bulan “Flexibility&Empathy” konseptiyle ile Tuna Ofis, Orgatec Fuarı’nda uluslararası arenaya çıkmaya hazırlanıyor.

Air Up
Office Island
Petra
Norm

“Flexibilty&Empathy” koleksiyonu sadece ofisin belirli alanlarına yönelik çözümler üretmek yerine, ofis içindeki tüm alanları çalışma alanlarına, sessiz mekânlara veya resmi olmayan toplantı alanlarına dönüştürmeyi hedefliyor. T Design Studio “Flexibilty&Empathy”i: “Çevremizdeki her şey sürekli etkileşim halindedir; insanlar, yemek alanları, mola alanları, toplantı odaları, açık alanlar. İnsanların her yerde, aynı anda, bütünün bir parçası olarak birlikte ve etkileşim halinde çalışmasına olanak tanıyan, ilham verici hikayeleri olan ürünler tasarladık” şeklinde tanımlıyor.

Tasarımın, bir sanayi ürününe dönüştüğünde, kendine özgü estetiğinin, görünümünün ve işlevselliğinin ona değer kattığı inancıyla yol alan Tuna Ofis, bu vizyonuyla ofislerde, çalışma ortamlarında ve pek çok alanda oluşan ihtiyacı en estetik ve kusursuz şekilde çözüyor.

Etiketler: