AURA İstanbul 2023 Bahar Dönemi Sertifika Programı Başvuruları Başladı

6 Mart 2023 tarihinde başlayacak ve 16 hafta boyunca devam edecek olan AURA İstanbul Sertifika Programı'na başvurular tüm disiplinlerden lisans mezunlarına açık.

AURA İstanbul Sertifika Programı, tasarım ve yaratım sürecini hem teorik, hem de pratik düzeyde ele almak, disiplinler arası bakış açısı geliştirmek ve kendi özel ilgi alanları üzerinde çalışma olanağı bulmak isteyen mimarlık, şehir planlaması, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı, sosyoloji ve plastik sanatlar bölümleri başta olmak üzere, lisans derecesine sahip olan tüm genç meslek insanlarına açık. Başvurular arasından seçilecek kişiler, ücretsiz olarak bu programa katılmaya hak kazanacaklar.

Son başvuru tarihi 5 Mart 2023 Pazar saat 23:59 olan AURA İstanbul 2023 yılı Bahar Dönemi Sertifika Programı boyunca; stüdyo görüşmeleri, tüm seminer, konferans ve etkinlikler AURA İstanbul’un Beşiktaş’taki ofisinde gerçekleşecek. Katılımcılardan program kapsamında düzenlenen fiziksel etkinliklerin dinamik yapısına uyum sağlamaları ve dönem boyunca tam zamanlı olarak programda yer almaları bekleniyor.

Programın omurgasını “Araştırma Tabanlı Tasarım Stüdyosu” oluşturuyor. 2023 yılı Bahar Dönemi’nde üretilecek projeler, Büşra Al ve Emre Demirtaş danışmanlığında geliştirilecek.

Başvuru ve detaylı bilgi için: http://aura-istanbul.com/index.php/basvuru/

Etiketler: