Deneyimin Sınırlarını Aşmak

Bir evin girişi misafirlere ilk izlenimi veren mekan olmasına rağmen sıklıkla göz ardı edilir. Bununla birlikte gerekli olmadığı halde fuayeye çok fazla bütçe ayırmak yerine iyi tasarlanmış merdivenler, evin geri kalanını temsil etmek için oldukça önemlidir.

italya'da bir villa için üretilen, mimar diego perusko tasarımı merdivenler
italyan firması alfa scale'in corian merdiveni vania prestige

Özellikle kurallara ve çevreye uygun olarak müşteriler için tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş ise yüksek kaliteli, lüks merdivenlerin tasarımı ve üretimi kolay değildir. Tüm bunlar ancak, uzun deneyimler ve düzenli eğitimlerle gelişen teknoloji alanındaki yeni formlar ve evrimler üzerine yapılan çalışmalarla birleştirilmiş yeni çözümler ve malzemeleri hergün araştırarak mümkün.

Merdivenlerin kıvrımlı, sarmal ya da düz olması, kullanıcının karakterini, fikirlerini ve ihtiyaçlarını yansıtır. Beyaz, dayanıklı, şık ve minimal bir merdiven isteyenler için Corian doğru bir seçim olabilir. Tercihi klasikten yana olanlar için ise doğru malzemeler olarak modern merdivenlerde cam, paslanmaz çelik ve demir ile beraber kullanılan ahşap, taş ve seramik sayılabilir.

Büyük başyapıtlar ortaya koyan İtalyan üretiminin dünya çapındaki bilinirliği işçilik, tasarım, araştırma ve yüksek teknolojiyi bir araya getirmesi sayesindedir. Fakat her şeyden önce, İtalyan ürünleri mimarlarla proje sürecinin başlangıcından sonuna dek başarı ve kullanıcı memnuniyeti için işbirliği içindedir. İtalya uzun yıllardır mimarlara projelerinde, son kullanıcılara ise yeni evlerinde ilham veren lüks merdivenler üretiyor ve tüm dünyaya ihraç ediyor.

Etiketler:

İlgili İçerikler: