Londra Türk Mimarlar Derneği Çalışmalarına Başladı

London Turkish Architects Association (LTAA) - Londra Türk Mimarlar Derneği, mimarlık ve ilişkili kreatif endüstrilerde temayüz ve işbirliğini teşvik eden uluslararası bir profesyonel üyelik kuruluşu. LTAA'nın temel amacı, Londra'daki tüm Türk mimari ve tasarım topluluğunun kolektif çıkarlarını temsil etmek.

LTAA, mimarların birbirlerinden öğrenirken, projeler, araştırmalar, atölyeler, yarışmalar, görüşmeler gibi çeşitli etkinlikler aracılığıyla ve işbirliği ile zanaatlarında mükemmelleşebilecekleri bir ortam sunmayı amaçlıyor. Derneğin temel hedeflerinden birisi, hem profesyonel hem de akademik gelişimi teşvik edip harmanlayarak ağ oluşturma için yerel bir zemin sağlamak. Hem İngiliz hem de Türk mimarların, tasarımcıların, üreticilerin ve inşaat endüstrisinin bir araya getirildiği ortak bir profesyonel bağlam oluşturmak da derneğin hedefleri arasında yer alıyor.

LTTA, 6 Ekim 2023 tarihinden itibaren üye başvurularını kabul etmeye başladı. Üyelik, Londra'da ikamet eden Türk mimar ve tasarımcı profesyoneller ile öğrencilere açık. Aynı zamanda, kentsel planlama, peyzaj mimarisi, çevre tasarımı, iç mimari, aydınlatma tasarımı ve mobilya tasarımı gibi ilgili yaratıcı disiplinlerdeki profesyoneller de derneğe üye olabilirler. Üyelik başvurusu derneğin internet sitesi üzerinden yapılabiliyor.

Dernek yapısı, etkinlikleri, üyelik avantajları, ücretleri ve daha fazla bilgi için: https://ltaa.co.uk

Etiketler:

İlgili İçerikler: