2012’de İYTE Mimarlık Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Mimarlık eğitimine devam ettiği süre içerisinde fotoğrafa başladı ve bu sürede birçok atölye çalışmasına yürütücü olarak katıldı. Fotoğraflarında; ayrılmaz bir bütün olan kent, sokak, canlı ve doğa arasındaki ilişkiye odaklanmaya çalışıyor. Don Kişot Bisiklet Kolektifinin kurucuları arasında. İstanbul’da bisiklet kültürünün gelişmesi, kentin buna göre yeniden ele alınması gerekliliğine dikkat çekmek için düzenlenen “Kent ve Bisiklet” konulu çalıştayın organizatörlerinden ve konuşmacılarından biri oldu. İstanbul’da yaşıyor. Mimarlık pratiğinin yanı sıra mimari yazılımlar konusunda çalışmalarına devam ediyor.

ET

Toplam Yazı

2

Takipçiler

0

Yazara Ait İçerikler:

  • Sokaktaki Bizans

    Suriçi İstanbul'unda dolaşmanın belki de en güzel yanı, yürürken aniden karşınızda beliriveren, yapılı çevre içerisinde günlük yaşantıya göz kırpan Bizans mimarisi.

  • Kendi Halinde

    Boğaza sırtını dönmüş bir kulübe, bir sığınak... Denizin betonla buluştuğu yerden bütün heybetiyle başkaldıran, adeta her şeye rağmen ben de buradayım diyen bir ağaç...